Prijavite neizdavanje računa u Banja LukaBanja LukaPrijedorTrebinjeDobojZvornikIstočno SarajevoBijeljina kontakt@poreskaupravars.org 051/332-300 kontakt@poreskaupravars.org 052/234-691 kontakt@poreskaupravars.org059/271-562 kontakt@poreskaupravars.org053/201-604 kontakt@poreskaupravars.org056/210-558 kontakt@poreskaupravars.org057/321-050 kontakt@poreskaupravars.org055/224-962

Poreska uprava objavljuje sastav konkursne komisije i spisak kandidata za prijem pripravnika.

Broj: 06/1.01/0204/123.3-24.7/20

Banja Luka, 09.11.2020. godine

 

 

Na osnovu člana 35. stav 2. Zakona o državnim službenicima („Službeni glasnik Republike Srpske“, br. 118/09, 117/11, 37/12 i 57/16) i člana 15. stav 1. Pravilnika o jedinstvenim pravilima i proceduri javne konkurencije za zapošljavanje i postavljenje državnih službenika (”Službeni glasnik Republike Srpske”, br. 68/09, 31/12 i 24/15 ), a u vezi sa Javnim konkursom za prijem pripravnika u Poresku upravu Republike Srpske, objavljenim dana 07.10.2020. godine, Poreska uprava saopštava sastav Konkursne komisije i spisak kandidata koji ispunjavaju opšte i posebne uslove iz Javnog konkursa:

OBAVJEŠTENJE O SASTAVU KONKURSNE KOMISIJE

I SPISAK KANDIDATA

 

Sastav Konkursne komisije za izbor pripravnika:

  1. Sladojević Davorka, predsjedavajuća,
  2. Topić Igor, član i
  3. Kočić Dara, član

 

Spisak kandidata koji ispunjavaju opšte i posebne uslove iz javnog konkursa za Područni centar Banjaluka:

 

  1. Bojić Aleksa iz Banja Luke,
  2. Zec Sanja iz Banja Luke,
  3. Đukić Siniša iz Banja Luke,
  4. Gluvić Nikolina iz Prnjavora,
  5. Krejić Tatjana iz Banja Luke,
  6. Cvijić Biljana iz Mrkonjić Grada,
  7. Aganbegović Merisa iz Sanskog Mosta,
  8. Sopić Srđan iz Banja Luke,
  9. Mikanović Maša iz Čelinca,
  10. Cvijić Kristina iz Banja Luke,
  11. Plavšić Sana iz Banja Luke,
  12. Kostić Jelena iz Mrkonjić Grada,
  13. Obućina Aleksandra iz Banja Luke,
  14. Hoptijan Vanja iz Banja Luke,
  15. Golić Anastasija iz Banja Luke,
  16. Mitrović Snežana iz Banja Luke,
  17. Tadić Sergej iz Banja Luke,
  18. Janjić Sonja iz Banja Luke,
  19. Janjić Radenko iz Prijedora,
  20. Bundalo Milana iz Banja Luke,
  21. Crnogorac Vladan iz Gacka,
  22. Panić Ljubomirka iz Laktaša,

 

Spisak kandidata koji ispunjavaju opšte i posebne uslove iz javnog konkursa za područni centar Trebinje:

  1. Bojić Aleksa iz Banja Luke,
  2. Aganbegović Merisa iz Sanskog Mosta,
  3. Mikanović Maša iz Čelinca,
  4. Plavšić Sana iz Banja Luke,
  5. Obućina Aleksandra iz Banja Luke,
  6. Hoptijan Vanja iz Banja Luke,
  7. Jokanović Maja, iz Trebinja
  8. Mitrović Snežana iz Banja Luke,
  9. Tadić Sergej iz Banja Luke,
  10. Janjić Sonja iz Banja Luke,

 

Sa navedenim kandidatima intervju će se obaviti 20.11.2020. godine (petak), sa početkom u 10:00 sati u prostorijama Poreske uprave Republike Srpske u Banja Luci – Trg Republike Srpske broj 8.

 

                                                                                               DIREKTOR 

                                                                                            Goran Maričić